Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ 302 expanded metal mesh stainless steel ] αγώνας 18 προϊόντα.
Διαβάσεων πεζών χαμηλό επεκταθε'ν άνθρακας πιάτων πλέγμα καλωδίων σιδήρου πλέγματος ντυμένο PVC
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα πιάτων σιδήρου |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, 302, 304, 304L, 316, πιάτο ανοξείδωτου 316L, πιάτο αργιλίου, πιάτο χαλ |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
SUS201 το λεπτό καλώδιο 0.09mm ανοξείδωτου 1.5mm λεπτό καλώδιο χάλυβα φωτεινό τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201,304,304L, 316,316L και ούτω καθεξής. |
| Σειρά διαμέτρων: | 0.09mm - 1.5mm |
Λεπτό καλώδιο 316 χάλυβα κραμάτων λεπτό αρχικό χρώμα καλωδίων ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων: | 0.09mm - 1.5mm |
| Επιφάνεια: | Φωτεινός τελειώστε, γαλβανισμένος, πλαστικό ψεκασμού |
Λεπτό καλώδιο 0.09mm μετάλλων κατασκευής 0.3mm λεπτό πλαστικό ψεκασμού επιφάνειας καλωδίων ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων: | 0.09mm - 0.3mm |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό ψεκασμού |
SUS304L σπείρα 0.5mm καλωδίων ανοξείδωτου σπείρες ράβδων χαλύβδινων συρμάτων 0.9mm
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφρύ καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304L |
| Σειρά διαμέτρων: | 0.5mm - 0.9mm |
Ανθεκτικό στα οξέα επεκταθε'ν 316SS πλέγμα πιάτων τεντωμάτων φύλλων LWM 4.5mm 200mm πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα πιάτων τεντωμάτων ανοξείδωτου |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, 302, 304, 304L, 316, πιάτο ανοξείδωτου 316L, πιάτο αργιλίου, πιάτο χαλ |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
Το μήκος 0.5m επέκτεινε τις επιτροπές πλέγματος 12m Punching αντίστασης διάβρωσης 304L δίκτυο σχεδίων πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Ανοξείδωτου Punching και σχεδίων δίκτυο |
|---|---|
| Υλικό: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, 302, 304, 304L, 316, πιάτο ανοξείδωτου 316L, πιάτο αργιλίου, πιάτο χαλ |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
SUS316 σπείρα 0.11mm χαλύβδινων συρμάτων υδρογόνου 0.14mm κουλουριασμένο καλώδιο μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο υδρογόνου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο steel316 |
| Σειρά διαμέτρων: | 0.11mm - 0.14mm |

