Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ expanded metal mesh 8mm ] αγώνας 19 προϊόντα.
Διαβάσεων πεζών χαμηλό επεκταθε'ν άνθρακας πιάτων πλέγμα καλωδίων σιδήρου πλέγματος ντυμένο PVC
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα πιάτων σιδήρου |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, 302, 304, 304L, 316, πιάτο ανοξείδωτου 316L, πιάτο αργιλίου, πιάτο χαλ |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
301SS πιάτο 2.5mm επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων μετάλλων 100mm επεκταθε'ν πεντάλι πλέγμα καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Δίκτυο πενταλιών |
|---|---|
| Σύσταση του υλικού: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, 302, 304, 304L, 316, πιάτο ανοξείδωτου 316L, πιάτο αργιλίου, πιάτο χαλ |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
Πλέγμα 11 επεκταθε'ν πλέγμα διαμαντιών μορφής διαμαντιών 0.8mm χάλυβας
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μήκος του ρόλου: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
| Υλικό: | SS 201/304/316/304L/316L |
Πλέγμα 10 επεκταθε'ν πλέγμα διαμαντιών πλέγματος διαμαντιών ανοξείδωτου 0.9mm 304ss
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αρίθμηση πλέγματος: | πλέγμα 10 |
| Υλικό: | SS 201/304/316/304L/316L |
Πλέγμα 10 14 επεκταθε'ν πλέγμα διαμαντιών 0.5mm 1mm ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | SS 201/304/316/304L/316L |
| Μήκος του ρόλου: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
Μαύρο πλέγμα διαμαντιών 1m SS304 αλεξίσφαιρο επεκταθε'ν
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίσφαιρο πλέγμα |
|---|---|
| Αρίθμηση πλέγματος: | 10-14 πλέγμα |
| Σειρά διαμέτρων: | 0.5mm - 1mm |
Μαύρο ανοξείδωτο 14 καλώδιο 0.5mm επεκταθε'ν πλέγμα διαμαντιών μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | SS 201/304/316/304L/316L |
| Χρώμα: | Σώμα/ο Μαύρος/λευκό/ζωηρόχρωμος/εξατομικεύσιμος |
Ανθεκτικό στα οξέα επεκταθε'ν 316SS πλέγμα πιάτων τεντωμάτων φύλλων LWM 4.5mm 200mm πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα πιάτων τεντωμάτων ανοξείδωτου |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, 302, 304, 304L, 316, πιάτο ανοξείδωτου 316L, πιάτο αργιλίου, πιάτο χαλ |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
Το μήκος 0.5m επέκτεινε τις επιτροπές πλέγματος 12m Punching αντίστασης διάβρωσης 304L δίκτυο σχεδίων πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Ανοξείδωτου Punching και σχεδίων δίκτυο |
|---|---|
| Υλικό: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, 302, 304, 304L, 316, πιάτο ανοξείδωτου 316L, πιάτο αργιλίου, πιάτο χαλ |
| SWM: | 2.5 - 100mm |

