Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ 1 2m plain dutch weave mesh ] αγώνας 38 προϊόντα.
Twill βιομηχανικό ύφασμα φίλτρων ανοξείδωτου ύφανσης 200 πλέγμα 600
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό ύφασμα φίλτρων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πλέγμα: | 200 - Πλέγμα 600 |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |
1 600 πλέγμα 2mm πλέγμα καλωδίων οθόνης ανοξείδωτου 0.018mm SS304
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου |
|---|---|
| πλέγμα: | 1 - Πλέγμα 600 |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS 316 Twill οθόνης ανοξείδωτου 23.4mm 0.026mm υλικό πυκνό πλέγμα
| Όνομα προϊόντων: | Twill ανοξείδωτου πυκνό πλέγμα |
|---|---|
| Πλέγμα: | 1 - Πλέγμα 600 |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο Steel316, 316L |
βαφή εκτύπωσης πλέγματος οθόνης ανοξείδωτου 0.025mm 23.37mm
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |
| πλέγμα: | 1 - Πλέγμα 600 |
οθόνη πλέγματος ανοξείδωτου 0.074mm 0.023mm 200 πυκνή ύφανση 600
| Όνομα προϊόντων: | Πυκνό πλέγμα ύφανσης ανοξείδωτου |
|---|---|
| πλέγμα: | 200 - Πλέγμα 600 |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS304L ανοξείδωτο 325 πρόστιμο 23.37mm 0.025mm - οθόνη μετάλλων πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μήκος: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304L |
Ρόλος ανοξείδωτου 30m/οθόνης πλέγματος φίλτρων SS 304 ανθεκτικός στα οξέα
| Όνομα προϊόντων: | Υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Πλέγμα: | 1-500 ΠΛΕΓΜΑ |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
Φυσικό πλέγμα γάζας ανοξείδωτου οθόνης φίλτρων καλωδίων χρώματος SS 201
| Όνομα προϊόντων: | Υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Μήκος: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | Usually1M, 1.2m ή άλλα |
Διάμετρος 0.025mm υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα 201 1mm καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα |
|---|---|
| πλέγμα: | 1-500 ΠΛΕΓΜΑ |
| Μήκος του ρόλου: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
Ανοξείδωτο 304L 325 πλέγμα καλωδίων σαφούς ύφανσης 0.043mm
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα σαφούς ύφανσης ανοξείδωτου |
|---|---|
| πλέγμα: | πλέγμα 325 |
| Μήκος: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |

