Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ 1 2m plain dutch weave mesh ] αγώνας 38 προϊόντα.
304L υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα 1.2m οθόνης SS ανθεκτικό στα οξέα
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα |
|---|---|
| πλέγμα: | 1-500 ΠΛΕΓΜΑ |
| Μήκος: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
Ο πολυ σκοπός 30m/κυλά την υφαμένη οθόνη πλέγματος ανοξείδωτου 316
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πλέγμα: | 1-500 ΠΛΕΓΜΑ |
| Μήκος: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
300 600 πλέγμα 0.035mm οθόνη ανοξείδωτου πλέγματος 0.018mm
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλή οθόνη ανοξείδωτου πλέγματος |
|---|---|
| πλέγμα: | 300 - Πλέγμα 600 |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |
Φίλτρο 400 οθόνη πλέγματος καλωδίων μετάλλων σαφούς ύφανσης SS 0.028mm
| Όνομα προϊόντων: | Φίλτρο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Μήκος: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
Σαφής ύφανση 200 πλέγμα 0.058mm υψηλής έντασης οθόνης ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Σαφής οθόνη ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Μήκος του ρόλου: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
πλέγμα 300/500 απόδειξης θερμότητας 0.018mm μικρό πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2 - 0.018mm |
Twill 0.053mm 0.018mm πλέγμα καλωδίων ανοξείδωτου για την εκτύπωση οθόνης
| Όνομα προϊόντων: | Twill ανοξείδωτου πλέγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.053 - 0.018mm |
Ύφασμα καλωδίων 600 πλέγματος SS 0.023mm βιομηχανία εκτύπωσης οθόνης υφασμάτων καλωδίων ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα καλωδίων ανοξείδωτου |
|---|---|
| πλέγμα: | Πλέγμα 600 |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201, 304, 304L, 316, 316L |

