Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ metal mesh grating 304 ] αγώνας 15 προϊόντα.
επιτροπές 50mm πιάτο κάλυψης τάφρων SUS201 διάβασης πεζών πλέγματος χάλυβα εξαερισμού 3mm
| Όνομα προϊόντων: | Πιάτο κάλυψης τάφρων κιγκλιδωμάτων χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |
Κρύα γαλβανίζοντας άνθρακα σχάρα 30mm μετάλλων βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα πλατφορμών
| Όνομα προϊόντων: | Κιγκλίδωμα χάλυβα πλατφορμών |
|---|---|
| Σύσταση του υλικού: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |
Κάθετο πλέγμα 40mm διάβασης πεζών χάλυβα αντι ολισθήσεων ηλεκτρο οδοντωτό γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | οδοντωτό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Υλική σύσταση του υλικού βαθμού χάλυβα: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |
χάλυβας άνθρακα 20mm που ξύνει το γαλβανισμένο κιγκλίδωμα διάβασης πεζών χάλυβα καυτής εμβύθισης 60mm
| Όνομα προϊόντων: | Κιγκλίδωμα χάλυβα τομέα |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πάχος: | 3 - 50mm |
Κάθετος χάλυβας άνθρακα που ξύνει το βούλωμα 34mm στο γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Βούλωμα στο κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |

