Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel filter mesh 5mm ] αγώνας 26 προϊόντα.
Διατρυπημένο Punching 10mm πλέγματος μετάλλων χαμηλού άνθρακα διατρυπημένη οθόνη πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Punching χάλυβα πλέγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Πάχος σπειρών: | 0.2mm1mm |
301SS πιάτο 2.5mm επεκταθε'ν πλέγμα καλωδίων μετάλλων 100mm επεκταθε'ν πεντάλι πλέγμα καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Δίκτυο πενταλιών |
|---|---|
| Σύσταση του υλικού: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, 302, 304, 304L, 316, πιάτο ανοξείδωτου 316L, πιάτο αργιλίου, πιάτο χαλ |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
1.5m διατρυπημένη μετάλλων ομαλή επιφάνεια πλέγματος καλωδίων πλέγματος διατρυπημένη SUS316
| Όνομα προϊόντων: | Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
Γαλβανισμένος γύρω από διατρυπημένο το τρύπα φύλλο 0.5mm 200mm διατρυπημένο φύλλο σχαρών
| Όνομα προϊόντων: | Γαλβανισμένο Punching πλέγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
SUS316 το διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων γαλβάνισε τη μικρή υγιή μόνωση φύλλων πλέγματος τρυπών
| Όνομα προϊόντων: | Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
Διατρυπημένες οθόνες 0.2mm μετάλλων ανοξείδωτου 316L 20mm στρογγυλό διατρυπημένο μέταλλο
| Όνομα προϊόντων: | Punching οθόνη πλέγματος |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| πάχος φύλλων: | 0.2mm20mm |

