Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel filter mesh 5mm ] αγώνας 26 προϊόντα.
γυμνό φίλτρο ακρών μετάλλων πλέγματος καλωδίων φίλτρων πλέγματος καλωδίων σιδήρου 5mm 600mm
| Όνομα προϊόντων: | Φίλτρο ακρών |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Δείγμα: | Διαθέσιμος |
SS304 0.2mm διατρυπημένο πλέγμα 20mm μετάλλων διατρυπημένη ισχυρή ακεραιότητα επιτροπής οθόνης μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Άνοιγμα σπειρών: | 1.5mm10mm |
πλέγμα 20m διατρυπημένος τοίχος 1.5mm 10mm μετάλλων 0.2mm 1mm διατρυπημένο οθόνης μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Πάχος σπειρών: | 0.2mm1mm |
οθόνη φίλτρων πλέγματος μετάλλων 5mm 600mm μαύρη οθόνη εξωθητών συγκόλλησης σημείων στρώματος υφασμάτων πολυ
| Όνομα προϊόντων: | Οθόνη φίλτρων συγκόλλησης σημείων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Πλέγμα: | Γενικά πλέγμα 20 - 800 |
5m 20m διατρυπημένο μετάλλων ομοιόμορφο πλέγμα φύλλων πλέγματος χάλυβα πλέγματος διατρυπημένο SUS304
| Όνομα προϊόντων: | Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| πάχος φύλλων: | 0.2mm20mm |
Πιάτο 0.5m εκτάσιμο πλέγμα καλωδίων 12m αργιλίου επεκταθε'ν πλέγμα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | πιάτο αργιλίου |
| SWM: | 2.5 - 100mm |
γυμνή άκρη φίλτρων πλέγματος χαλκού 5mm 600mm που στριφώνει τα προϊόντα πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Δείγμα: | Διαθέσιμος |
οθόνη πλέγματος 0.2mm 20mm διατρυπημένη 0.5mm Punching 200mm πλάτος 1.5m μήκος 5m πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Punching πλέγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
Ψεκασμού πλαστικό άνθρακα χάλυβα πλέγματος φύλλο πλέγματος μετάλλων διατρυπημένο Punching
| Όνομα προϊόντων: | Punching πλέγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Πάχος σπειρών: | 0.2mm1mm |
Punching φύλλων μετάλλων Pharma διατρυπημένο εξοπλισμός 304L 0.2mm 1mm πλέγμα
| Όνομα προϊόντων: | Punching πλέγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Άνοιγμα σπειρών: | 1.5mm10mm |

