Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel filter mesh 5mm ] αγώνας 26 προϊόντα.
Αλκαλική αντίσταση που στριφώνει το πλέγμα 5mm 600mm φίλτρων ανοξείδωτου 304 δακτυλιοειδή
| Όνομα προϊόντων: | Δακτυλιοειδής οθόνη φίλτρων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Πλέγμα: | Γενικά πλέγμα 20 - 800 |
Φυσικό πλέγμα γάζας ανοξείδωτου χρώματος SS 1M 1.2M υφαμένο
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα |
|---|---|
| πλέγμα: | 1-500 ΠΛΕΓΜΑ |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201,304,304L, 316,316L και ούτω καθεξής |
Ολλανδικό φίλτρο πλέγματος καλωδίων 5mm γυμνή άκρη οθόνης φίλτρων ανοξείδωτου 600mm
| Όνομα προϊόντων: | οθόνη φίλτρων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Πλέγμα: | Γενικά πλέγμα 20 - 800 |
Καλώδιο 0,025 σαφούς ύφανσης 2mm ανθεκτικό στα οξέα υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα |
|---|---|
| πλέγμα: | 1-500 ΠΛΕΓΜΑ |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 201,304,304L, 316,316L και ούτω καθεξής |
SS 316 αρχικό χρώμα 1.2m υφαμένο ύφασμα πλέγματος διήθησης ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Υφαμένο ανοξείδωτο ύφασμα πλέγματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
| Ύφος ύφανσης: | πεδιάδα/twill/ολλανδική ύφανση |
SS316 1/400 υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα καλωδίων σαφούς ύφανσης
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.0252mm |
| Μήκος: | 30m/roll 50m/roll ή όπως απαιτείται |
Αντοχή 5mm οθόνη φίλτρων πλέγματος 100 600mm φίλτρο ακρών ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Φίλτρο ακρών |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Πλέγμα: | Γενικά πλέγμα 20 - 800 |
Ισχυρές 302 επεκταθείσες μετάλλων επιτροπές 100mm μετάλλων πλέγματος επεκταθείσες ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Πιάτο χάλυβα χαμηλού άνθρακα, 302, 304, 304L, 316, πιάτο ανοξείδωτου 316L, πιάτο αργιλίου, πιάτο χαλ |
| Πλάτος: | 0.2 - 2m, απαίτηση των πελατών |
Ανοξείδωτο 201 διατρυπημένες φύλλο μετάλλων επιτροπές πλέγματος πλέγματος ομαλές διατρυπημένες επιφάνεια
| Όνομα προϊόντων: | Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| πάχος φύλλων: | 0.2mm20mm |
SS201 Punching ομοιόμορφη διατρυπημένη πλέγμα υγιής μόνωση επιτροπών μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Punching ανοξείδωτου πλέγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Το φύλλο 201/304, φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα χαμηλού άνθρακα, γαλβάνισε το φύλλο |
| Δείγμα: | Ελεύθερος |

