Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ plastic coated welded wire mesh ] αγώνας 45 προϊόντα.
πλέγμα 2X2 χαλύβδινων συρμάτων άνθρακα πλέγματος 0.5m 2m γεωργικό που ενώνεται στενά
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Πλάτος: | 0.5m — 2m |
πλέγμα καλωδίων κατασκευής πλέγματος καλωδίων ανοξείδωτου 0.5m 316L 2m
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά επιτροπή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υλική σύσταση του υλικού βαθμού χάλυβα: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.15mm6.0mm |
Γαλβανισμένο πλέγμα 30m χαλύβδινων συρμάτων πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων χαμηλού άνθρακα 1/2X1/2
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Πλάτος: | 0.5m — 2m |
Υψηλής αντοχής επιτροπές πλέγματος καλωδίων ανοξείδωτου 316 ενωμένη στενά επιτροπή πλέγματος 2m
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Σύσταση του υλικού: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Πλάτος: | 0.5m — 2m |
Γυμνή άκρη οθόνης φίλτρων πλέγματος που στριφώνει τα προϊόντα πλέγματος καλωδίων χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Πλέγμα: | Γενικά πλέγμα 20 - 800 |
Ασημένιος δίσκος 304 φίλτρων γυμνό στρίφωμα ακρών προϊόντων πλέγματος καλωδίων ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Πλέγμα: | Γενικά πλέγμα 20 - 800 |
Τρία γαλβανισμένα στρώματα προϊόντα πλέγματος καλωδίων ορθογωνίων πλέγματος φίλτρων καλωδίων σιδήρου
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Πλέγμα: | Γενικά πλέγμα 20 - 800 |
Γυμνή άκρη που στριφώνει τα προϊόντα πλέγματος καλωδίων αργιλίου δίσκων φίλτρων μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Πλέγμα: | Γενικά πλέγμα 20 - 800 |
Ολλανδικό φίλτρο πλέγματος καλωδίων 5mm γυμνή άκρη οθόνης φίλτρων ανοξείδωτου 600mm
| Όνομα προϊόντων: | οθόνη φίλτρων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Πλέγμα: | Γενικά πλέγμα 20 - 800 |
Φίλτρο οθόνης μετάλλων χαμηλού άνθρακα 20 800 προϊόντα πλέγματος καλωδίων πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Διάμετρος φίλτρων: | Γενικοντα 5 - 600 χιλ. |

