Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ plastic coated welded wire mesh ] αγώνας 45 προϊόντα.
Χλόης πράσινο επίπεδο ξυραφιών καλώδιο κορδελλών ξυραφιών καλωδίων γραμμικό που γαλβανίζεται
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμικό/οριζόντια gillnet λεπίδων |
|---|---|
| Σύσταση του υλικού: | Γαλβανισμένο πιάτο, πιάτο ανοξείδωτου, υψηλό - χαλύβδινο σύρμα ποιοτικού χαμηλού άνθρακα |
| Δείγμα: | Μικρό δείγμα ελεύθερο |
Κίτρινος αντι αναρριχείται οδοντωτό - σπείρα ξυραφιών καλωδίων οδοντωτή - gillnet λεπίδων βιδών καλωδίων ενιαίο
| Όνομα προϊόντων: | Ενιαίο gillnet λεπίδων σπειρών |
|---|---|
| Mterial: | Γαλβανισμένο πιάτο, πιάτο ανοξείδωτου, υψηλό - χαλύβδινο σύρμα ποιοτικού χαμηλού άνθρακα |
| Δείγμα: | Διαθέσιμος |
Γαλβανισμένος πολύ μυτερός οδοντωτός χρώματος ψεκασμού καλωδίων λεπίδων ξυραφιών - καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | Γαλβανισμένο κυλώντας κλουβί λεπίδων |
|---|---|
| Σύσταση του υλικού: | Γαλβανισμένο πιάτο, πιάτο ανοξείδωτου, υψηλό - χαλύβδινο σύρμα ποιοτικού χαμηλού άνθρακα |
| Ποιότητα: | Υψηλός, τοπ, ολοκαίνουργιος |
Πλέγμα μετάλλων SUS201 20mm 60mm που ξύνει την κάθετη διάβαση πεζών 50mm σχαρών μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πάχος: | 3 - 50mm |
304 διάβαση πεζών ανοξείδωτου που ξύνει την οριζόντια 50mm επεκταθείσα διάβαση πεζών πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Πίνακας βημάτων της σκάλας χάλυβα |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |
Εξαερισμός 76mm δάπεδο πλέγματος χάλυβα κιγκλιδωμάτων SUS316 πλέγματος μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων |
|---|---|
| Σύσταση του υλικού: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |
Το πλέγμα 20 800 περιβάλλει λεπτό - πλέγμα φίλτρων καλωδίων χαλκού φίλτρων οθόνης πλέγματος τρία στρώματα
| Όνομα προϊόντων: | Τρία στρώματα οθόνης φίλτρων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Διάμετρος φίλτρων: | Γενικοντα 5 - 600 χιλ. |
Ενιαία οθόνη φίλτρων ανοξείδωτου στρώματος 304L 600mm αντίσταση διάβρωσης πλέγματος οθόνης φίλτρων νερού
| Όνομα προϊόντων: | οθόνη φίλτρων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Δείγμα: | Διαθέσιμος |
Γαλβανισμένο υψηλής θερμοκρασίας πλέγμα 20 φίλτρων νερού αντίστασης δακτυλιοειδής οθόνη φίλτρων 800
| Όνομα προϊόντων: | Δακτυλιοειδής οθόνη φίλτρων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Διάμετρος φίλτρων: | Γενικοντα 5 - 600 χιλ. |
Γαλβανισμένο ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο 450mm καλώδιο ξυραφιών ασφάλειας 8M
| Όνομα προϊόντων: | Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Γαλβανισμένο πιάτο, πιάτο ανοξείδωτου, υψηλό - χαλύβδινο σύρμα ποιοτικού χαμηλού άνθρακα |
| Χρώμα ψεκασμού: | Το μπλε, χλόη πράσινη, μελανώνει πράσινος, κίτρινος, κ.λπ. |

