Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ plastic coated welded wire mesh ] αγώνας 45 προϊόντα.
Βυθίζοντας το πλαστικό χαλύβδινο σύρμα 0.15mm χαμηλού άνθρακα το πλαστικό 6.0mm έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Το πλαστικό έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Πλάτος: | 0.5m — 2m |
Ο χάλυβας χαμηλού άνθρακα 0.3mm σκόνη έντυσε το ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων 4mm αλιεία με δίχτυα καλωδίων δεκαεξαδικού Gabion
| Όνομα προϊόντων: | πλέγμα gabion |
|---|---|
| Σύσταση του υλικού: | Το χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα/το καλώδιο σιδήρου, καλώδιο 201/304/304L/316/316L ανοξείδωτου, γα |
| Μετρητής καλωδίων: | 0.3 - 4mm ή απαίτηση |
0.5m ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων 2m ανοξείδωτο 201 ενωμένο στενά πλέγμα 3/8» Χ 3/8» φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Σύσταση του υλικού: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Δείγμα: | Παρέχετε |
1» Χ 1/2» ανοξείδωτο 316 ενωμένος στενά φράκτης πλέγματος κατασκευής πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Δείγμα: | Παρέχετε |
Αγροτικό πλέγμα που περιφράζει το 30m ενωμένο στενά καλώδιο 201 ανοξείδωτου πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Πλάτος: | 0.5m — 2m |
1X2 ενωμένη στενά καλωδίων πλέγματος επιτροπής SUS316L προστασία εξοπλισμού πλέγματος βιομηχανική
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά επιτροπή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Πλάτος: | 0.5m — 2m |
304 6.0mm ενωμένος στενά φράκτης 0.15mm πλέγματος καλωδίων πλέγμα καλωδίων ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένος στενά φράκτης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Πλάτος: | 0.5m — 2m |
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων χαμηλού άνθρακα ρόλων 30m PVC
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένο στενά PVC πλέγμα καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Πλάτος: | 0.5m — 2m |
ενωμένη στενά αντίσταση διάβρωσης φύλλων πλέγματος καλωδίων πλέγματος καλωδίων ανοξείδωτου 1/4x1/4 304L ρόλος
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά επιτροπή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλύβδινο σύρμα χαμηλού άνθρακα, καλώδιο 201, 304, 304L, 316, 316L ανοξείδωτου |
| Πλάτος: | 0.5m — 2m |
Τετραγωνικό πλέγμα 20 800 γαλβανισμένη οθόνη φίλτρων πλέγματος καλωδίων συγκόλλησης σημείων
| Όνομα προϊόντων: | Οθόνη φίλτρων συγκόλλησης σημείων |
|---|---|
| Υλικό: | 304 το πλέγμα ανοξείδωτου、 304L、 316、 316L, ολλανδικό πλέγμα καλωδίων, μαύρο ύφασμα, πλέγμα χαλκού, |
| Διάμετρος φίλτρων: | Γενικοντα 5 - 600 χιλ. |

