Όλα τα Προϊόντα
-
υφαμένο ανοξείδωτο πλέγμα
-
Πλέγμα διαμαντιών ανοξείδωτου
-
Πλέγμα οθόνης ανοξείδωτου
-
Λεπτό καλώδιο ανοξείδωτου
-
Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο
-
Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων
-
ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
-
Διατρυπημένο πλέγμα μετάλλων
-
Πτυχωμένο πλέγμα καλωδίων
-
Εξαγωνικό πλέγμα καλωδίων
-
επεκταθε'ν πλέγμα μετάλλων
-
Προϊόντα πλέγματος καλωδίων
-
GeorgeΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
ΑλεξάνδραΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία. -
Elaneμέσω της πολύ καλής επικοινωνίας όλα τα προβλήματα που λύθηκαν, ικανοποίησαν με την αγορά μου.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Xia
λέξεις-κλειδιά [ plastic coated welded wire mesh ] αγώνας 45 προϊόντα.
Η αντικλεπτική ενιαία βίδα γαλβάνισε το ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο 13M φράκτης καλωδίων λεπίδων ξυραφιών
| Όνομα προϊόντων: | Ξυράφι οδοντωτό - καλώδιο |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Γαλβανισμένο πιάτο, πιάτο ανοξείδωτου, υψηλό - χαλύβδινο σύρμα ποιοτικού χαμηλού άνθρακα |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος, ηλεκτροστατικός ψεκασμός σκονών |
επιτροπές 50mm πιάτο κάλυψης τάφρων SUS201 διάβασης πεζών πλέγματος χάλυβα εξαερισμού 3mm
| Όνομα προϊόντων: | Πιάτο κάλυψης τάφρων κιγκλιδωμάτων χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |
πλέγμα μετάλλων 38mm που ξύνει το ανοξείδωτο 304 δαπέδων σχαρών χάλυβα 3mm 50mm
| Όνομα προϊόντων: | Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |
Διαλύστε τη θερμότητα 100mm πλέγμα μετάλλων που ξύνει 304 κιγκλιδώματα ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Κιγκλίδωμα πλέγματος μετάλλων |
|---|---|
| βαθμός χάλυβα: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |
Κάθετο πλέγμα 40mm διάβασης πεζών χάλυβα αντι ολισθήσεων ηλεκτρο οδοντωτό γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | οδοντωτό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Υλική σύσταση του υλικού βαθμού χάλυβα: | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο 201/304/316 |
| Πλάτος: | 20 - 60mm |

